Detail

Vozy Grand California budou součástí naší flotily v roce 2021!

30.11.2020

 

Úspěšně jsme ukončili jednání s VW Užitkové vozy a tak vám můžeme s radostí oznámit, že novinka letošního roku, vozy Volkswagen Grand California, o které jste si celý rok říkali, budou v roce 2021 (a my věříme, že i v letech dalších) součástí naší flotily vozů určených k pronájmu.

 

Nabídneme celkem 8 vozů Grand California, a to v obou nabízených provedeních:

  • Volkswagen Grand California 600 - kratší a vyšší provedení, pro 4 osoby (z nichž alespoň jedna osoba by měla být malé dítě)
  • Volkswagen Grand California 680 - delší a nižší provedení, pro 2 osoby (pro více osob vůz nelze homologovat při zachování celkové hmotnosti 3,5 tuny)

 

Vozy budou vybaveny motorem s výkonem 177 koní a 8stupňovou automatickou převodovkou. Objednali jsme je se všemi moderními asistenčními systémy, mj. s adaptivním tempomatem, originální navigací VW s couvací kamerou, chybět samozřejmě nemohou sluneční markýza, nosič kol a další "příjemnosti" pro kempování.

Očekávat můžete vozy v různých barvách, mj. také kombinaci červené a bílé barvy (typické pro kempingové Volkswageny již po mnoho desetiletí) a snad nejelegantnější kombinaci Mojave béžové metalízy a bílé barvy.

 

Věříme, že vozy dorazí z výroby včas a budeme vám je moci nabídnout již o květnových svátcích. Myslíme, že se máte (a my s vámi) opravdu na co těšit ;-)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.
Další informace
Login